İNDİRİMDE

Lierac Dioptigel Eye Contour 10 ml - Göz Çevresi Bakım Jeli

62,00 TL

99,00 TL

TÜKENDİ

  • Marka: Lierac
  • Ürün Kodu: 54021

HAVALE İLE ÖDEMELERDE %2 İNDİRİM

Lierac Dioptigel Eye Contour Gözaltı Şişliklerine Karşı Jel, göz altında oluşan şişkinliklerin giderilmesine yardımcı olmak amacıyla geliştirilmiştir. Diğer markalara göre çok daha etkili ve uygun fiyatlı olan bu ürünün kullanımı da bir o kadar kolaydır.
Göz altı bölgesinin daha sıkı bir görünüme kavuşmasına yardımcı olan bu ürün sayesinde cildinizin yeniden yapılandırılmasına da yardımcı olabilirsiniz.
Lierac Dioptigel Eye Contour Gözaltı Şişliklerine Karşı Jel Özellikleri
Vücuda Etkisi: Lierac Dioptigel Eye Contour Gözaltı Şişliklerine Karşı Jel ürünü, göz altı bölgesinin daha sıkı bir hal almasına yardımcı olmaktadır. Cildin yeniden yapılandırılmasına yardımcı olan bu jel sayesinde göz altı şişliklerinin azaltılmasına büyük oranda yardımcı olunmaktadır.
Uygulanan Bölge: Lierac Dioptigel Eye Contour Gözaltı Şişliklerine Karşı Jel, özel olarak göz altı bölgesindeki şişliklerin giderilmesine yardımcı olmak amacıyla geliştirilmiştir.

Nasıl Kullanmalıyım?

Sabah ve akşam olmak üzere günde iki defa uygulanan bu jeli tümüyle emilene kadar parmak uçlarınızla göz altı bölgesinde daireler çizerek masaj yaparak uygulayınız. Tampon yaparak uygulamayı sonlandırınız.
Kullanım Miktarı ve Zamanı: Sabah ve akşam olmak üzere günde 2 defa uygulanmaktadır.

Yorum Yap
Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi
Doğrulama Kodu

125 TL VE ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO

KAPIDA ÖDEME SEÇENEĞİ

AYNI GÜN KARGO

GÜVENLİ ALIŞVERİŞ

MÜŞTERİ HİZMETLERİ