İNDİRİMDE

Hipp 1 Combiotic Organik Bebek Sütü 350gr

37,00 TL

44,90 TL

TÜKENDİ

  • Son Kullanım Tarihi: 16-06-19
  • Marka: Hipp
  • Ürün Kodu: 12018

HAVALE İLE ÖDEMELERDE %2 İNDİRİM

HİPP 1 COMBİOTİC ORGANİK BEBEK MAMASI

Bebek Mamaları

Anne Sütü Bebeğiniz için en iyisidir

Optimum Beslenme, özellikle yaşamın ilk aylarında hayati önem taşımaktadır, Anne sütü vücudumuz için gerekli bileşenleri, beyin ve görme gelişimi için çoklu doymamış yağ asitlerini (LCPs) Bağırsak florasını destekleyen probiyotik laktik asit kültürlerini ve prebiyotik lif gibi optimum beslenme için bebeğinizin ihtiyacı olan herşeyi içerir. Bu yüzden anne sütü başlangıçtan itibaren optimum koruma sağlar.

Hipp 1 Prebiyotik ve Probiyotik Kombinasyonu,Kombiyotik Beslenme Bilimi bölümü, bebeklerin beslenme ihtiyacına yönelik tecrübe edilmiştir, yeni nesil süt formülü, Hipp 1 prebiyotik ve probiyotik kombinasyonu, kombiyotik'i geliştirdi. Bileşiminde;

  • Hipp 1 Prebiyotik ve Probiyotik Kombinasyonu, Kombiyotik probiyotik mikroorganizma içerir. Probiyotik mikroorganizmalar sindirim sistemini düzenlemeye yardımcı olur.
  • Yüksek Omega-3 İçerir.

Kullanım

  • Doğum sonrası anne sütü ile beslenemeyen bebeklerin özel beslenmesi için uygundur.
  • Anne sütünden sonra veya herhangi bir bebek formülünden sonra bebeğinizin doğal ritmine bağlı olarak istediğiniz sıklıkta besleyebilirsiniz.

Hipp 1 Kombiyotik kullanmaya başladıktan sonra bebeğinizin dışkısında herhangi bir değişiklik görürseniz, ürünün doğasından kaynaklandığı biliniz. Tıpkı anne sütü ile beslenen bebeklerde olduu gibi, ürünün içeriğindeki diyet lifi (GOS) dışkının yumuşak olmasına neden olur. 

Organik Üretim 

Firma olarak ürün bileşenlerinin sıkıca kontrol edilmesi gerektiğine inanaıyoruz. Hammadde seçimi ile, bebek sütünün üretiminde yasaların gerektirdiği gibi sıkıkontroller uygulanır. Her parti üretiminden 600 den fazla kontrol noktası ile sizin ve bebeğiniz için en üst düzeyde güvenliği sağlar. HİPP  Organik kalitesi Avrupa Birliği yasalarının öngördüğü şekildedir.

Yorum Yap
Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi
Doğrulama Kodu

125 TL VE ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO

KAPIDA ÖDEME SEÇENEĞİ

AYNI GÜN KARGO

GÜVENLİ ALIŞVERİŞ

MÜŞTERİ HİZMETLERİ