Güvenli Alışveriş

annedukkan.com’da  kişisel bilgileriniz hem online, hem de offline durumdayken koruma altındadır. Üyelik ve sipariş işlemlerinizi gerçekleştirirken verdiğiniz bilgiler, SSL güvenlik sistemiyle korunmaktadır. Kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde sistemimizde saklanmamaktadır. Müşteri bilgileri üçüncü şahısların gözünden ve müdahalesinden korunmaktadır. Bu amaçla, üyelik işlemleri sırasında 128 bit SSL güvenlik alanı içinde hareket edilmektedir.

İşlemler sürece girdiğinde, güvenli bir sitede olduğunu anlamak için dikkat etmeniz gereken iki konu bulunmaktadır. Bunlardan ilki, tarayıcınızın en alt satırında bulunan bir anahtar ya da kilit simgesi. Örneğin, Internet Explorer tarayıcısında bu sarı renkli bir kilit. İkincisi ise, içinde olduğunuz sayfanın adresinin başındaki https:// adresinin, https:// olarak değişmesi. Bu değişim, güvenli alanda olduğunuzu ifade ediyor.

Sitemizdeki işlemlerinizle ilgili tüm bilgiler şifrelenerek korunuyor. Bu bilgiler, ancak satış işlemleri sürecine bağlı olarak ve verdiğiniz talimatlar doğrultusunda kullanılıyor. Üçüncü kişilere gösterilmiyor, devredilmiyor ve sadece bankanıza iletiliyor.

annedukkan.com kişisel bilginize yetkisiz erişime ve hatalı kullanıma ilişkin riskleri önlemek veya asgariye indirmek için kendisinden beklenebilecek gerekli tedbirleri almaktadır. Kredi kartı bilgileri gibi hassas verileri toplarken kullanılan şifreleme teknolojisi bunlardan biridir.

Ancak, kişisel bilgileri, ister şahsen ister telefonla isterse internet üzerinden paylaşırken her zaman risk bulunduğunu ve hiçbir teknoloji sisteminin tamamen güvenli ya da dış müdahale korumalı olmadığını kabul etmektesiniz.

Zaman zaman, kullanıcıyı tanımlamaya yarayan “cookie”ler kullanıcı bilgisayarına yerleştirilebilir.

Bir velinin ya da yasal temsilcinin izni olmadan 18 yaşın altındaki şahıslar tarafından annedukkan.com’a bilgi sunulamaz. 18 yaşın altındaki yetkin olmayan kişiler yürürlükteki kanun izin vermedikçe, bahsedilen türde bir izin olmadan bu sitede üyelik, alışveriş vb. herhangi bir tasarrufta bulunamazlar. Sitenin tamamen doğru bilgi verdiği ve bu bilgilerin annedukkan.com’u bağlayacağı iddiasında bulunulamaz.

Site aracılığıyla suç teşkil eden, yasal açıdan takip gerektiren, ulusal ya da uluslararası düzeyde yasal mevzuata aykırı bir durum yaratan, teşvik eden veya neden olan, her türlü tehditkâr, rahatsız edici beyan, hakaret, küfür, iftira, küçük düşürücü, kaba, pornografik veya ahlaka aykırı bilgi postalamak ya da sair şekilde iletmek yasaktır.

Kişilik hakkını, gizlilik hakkını ya da yayın haklarını çiğneyen ya da telif hakları ile tüm fikri haklar dâhil olmak üzere sair yasal hakları ihlal eden eylemler ile sahibinden ya da haklarını elinde tutandan önceden yazılı izin almaksızın kullanılan içerikler kesinlikle yasaktır.

annedukkan.com’dan yollandığı iddia olunarak istenen kişisel ve gizli bilgilerin açıkça tarafınızdan beyan olunmasından dolayı oluşan zararlardan hiçbir şekilde annedukkan.com sorumlu tutulamaz. Aslolan kullanıcıların kendilerinden istenen bilgileri talep edenin annedukkan.com olup olmadığını ve istenen bilgilerin gerçekten gerekli olup olmadığını denetlemeleri, bu bilgileri sadece annedukkan.com tarafından gerçekten istendiğine kanaat getirmelerinin objektif olarak kabul edilebileceği durumlarda bunları en yüksek güvenlik ve şifreleme metodu ile sunmalarıdır.

Bu anlaşma, T.C. yasalarına uygun olarak, hiçbir yasal çelişkiye neden olmadan yürütülecektir. Eğer bu anlaşmanın herhangi bir maddesi herhangi bir sebeple uygulanamaz hale gelirse, bu durum anlaşmanın diğer hükümlerinin ebebek ve kullanıcı arasında uygulanmasına engel teşkil etmez.

annedukkan.com, dilediği zaman, bildirimde bulunmadan bu Kullanım Koşulları, Gizlilik veya Güvenlik ilkelerini tek taraflı olarak değiştirebilir; bu siteye ya da bu sayfalara erişimi değiştirebilir ya da kaldırabilir.


125 TL VE ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO

KAPIDA ÖDEME SEÇENEĞİ

AYNI GÜN KARGO

GÜVENLİ ALIŞVERİŞ

MÜŞTERİ HİZMETLERİ