Humana Bebek Maması Nasıl Hazırlanır?

Anne sütü bebeğiniz için en ideal besindir. Bebeğinizin sağlıklı büyümesine ve gelişmesine için öncelikle doktorlar tarafından anne sütü önerilmektedir. Fakat kimi zaman anne sütü yetersiz gelmekte ve hatta anne sütü tamamen kesilmektedir. Anne sütünün yetersizliği veya eksikliği durumunda Humana bebek maması kullanabilirsiniz. Humana bebek maması gerekli laboratuvar çalışmaları ve deneysel çalışmalar sonucunda kendini ispatlamış bir besin olarak görülmektedir. Anne sütünün tamamen eksikliğinde bile bebeğin tüm besin ihtiyacını karşılamaktadır. Humana esansiyel aminoasitlerden zengin protein içeriği bulunmaktadır. Ayrıca kırmızı et ve balıklarda doğal olarak bulunan taurin proteinini de Humana desteklemektedir. Bebeklerde bağışıklık sisteminin kuvvetlenmesini sağlamaktadır. Humana Be..

Devamını Oku

Akıllı Ateş Ölçer’le Ebeveynlere Huzurlu Uyku

Bebek ve çocukların ateşlenmesi durumunda ebeveynler telaşa kapılmakta ve ateşin tehlike sınırında olup olmadığını ölçme ihtiyacı duymaktadır. Ateşli hastalıklarda kullanılan akıllı ateş ölçer cihazlar %100 doğru sonuçların alındığı kaliteli ateş ölçerlerdir. Bebek ve çocukların ateşlenmesi durumunda ebeveynler telaşa kapılmakta ve ateşin tehlike sınırında olup olmadığını ölçme ihtiyacı duymaktadır. Ateşli hastalıklarda kullanılan akıllı ateş ölçer cihazlar %100 doğru sonuçların alındığı kaliteli ateş ölçerlerdir. Böyle durumlarda birkaç derecelik sapma bile çok önemlidir. Bu nedenle çocukların ateşi doğru ölçülmeli, ebeveynlerin kafasında soru işareti kalmamalıdır. Ateşin kaç derece olduğunu doğru öğrenmenin yanında çocuğun vücut ısısını öğrenme yöntemi de çok önemlidir. Zira ateşli ..

Devamını Oku

Bebeğinizin Sağlığı İçin Bebek Arabasını Doğru Seçin!

Bebek sahibi olan ebeveynlerin en büyük endişelerinden biri de bebeklerini yeterince rahat ettirip ettiremedikleridir. Anne babalar her durumda onların rahat ve huzurlu olmasını isterler. Özellikle dışarıda bebekleri kucakta taşımak hem anne babaları hem de bebekleri yormaktadır.    Bebek sahibi olan ebeveynlerin en büyük endişelerinden biri de bebeklerini yeterince rahat ettirip ettiremedikleridir. Anne babalar her durumda onların rahat ve huzurlu olmasını isterler. Özellikle dışarıda bebekleri kucakta taşımak hem anne babaları hem de bebekleri yormaktadır. Üstelik güvenli bir taşıma şekli de değildir. İşte bu durumda bebek arabaları devreye girer. Sık-sık dışarı çıkan anne babalar için bebek arabaları ideal bir bebek taşıma şeklidir. Bebek Araba Markaları:  ..

Devamını Oku

Prima Bebek Bezinde Yeni Dönem

Prima bebek bezleri kalitesi ve birçok seçeneği ile annelerin ilk tercihleri arasındadır. Yeni doğandan aktif bebek maxi boya kadar her ebat ve sayıda Prima bebek bezi bulunmakta olup, bebeklerin huzurlu bir gece ve rahat bir gündüz geçirmesini sağlamaktadır    Prima bebek bezleri kalitesi ve birçok seçeneği ile annelerin ilk tercihleri arasındadır. Yeni doğandan aktif bebek maxi boya kadar her ebat ve sayıda Prima bebek bezi bulunmakta olup, bebeklerin huzurlu bir gece ve rahat bir gündüz geçirmesini sağlamaktadır. Altını ıslatan bebekler her zaman huzursuz olur. Oysaki Prima yüksek emici özelliği ile bebeklerin hassas tenleri ıslanmadan sıvıyı emmekte, pişik ve tahrişe engel olmaktadır. Prima Bebek Bezi Çeşitleri    Premium Care 1 Yenidoğan Jumbo Paket:..

Devamını Oku

Yenidoğan Prima Bebek Bezi

Prima üst tabakasında bebeği ıslaklıktan koruyan yumuşak losyonlu ince bir katmana sahiptir. Sonrasında idrar sıvıyı çabuk bir şekilde emerek bebeğin cildinden uzaklaştırır ve emici tabakaya düşer. Dağıtıcı tabaka ile idrarın akışı tekrar sağlanır ve bebek bezinin depolama tabakası emici merkeze aktarılır. Bezin dış tabakası, Delikli gibi hava aldığından dolayı da ıslaklık bebeğin yatağına ya da kıyafetlerine geçmesine engel olan yumuşacık kumaşa benzeyen delikli fiberlerden yapılmıştır. Her bebek cildine uygun Prima süper emici jeli sayesinde oldukça hassastır. Koruyucu özelliği ile ön planda yer alan Prima bebek bezi sayesinde bebeğinizin cildi daha sağlıklı olacaktır. Primanın yeni bezi Prima bebek bezi Premium Care ‘hassas bebek teninde kızarıklık, pişik, terleme, koku v..

Devamını Oku